Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Drodzy Rodzice,

 

24 lipca odbędzie się zakończenie roku szkolnego. Wszyscy bardzo się cieszymy, że mimo pandemii, uczniowie i rodzice będą mogli wziąć udział w akademii na dziedzińcu szkolnym.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10:00. Bardzo prosimy o przybycie 10 minut wcześniej, o godzinie 9:50. Tylko uczniowie klas licealnych powinni przyjść o godzinie 9:00, ze względu na próbę poloneza.

Bardzo prosimy, aby – ze względu na pandemię – ograniczyć liczbę osób towarzyszących. Rodzice proszeni są o pozostanie na dziedzińcu i o niewchodzenie do budynku szkoły. Ważne jest, aby goście naszej szkoły spełniali niemieckie zasady „3G”, czyli byli ozdrowieńcami, byli zaszczepieni lub przetestowani. Prosimy, by dorośli nie zapomnieli o maseczkach.

Po akademii uczniowie udadzą się, wraz z wychowawcami, do swoich klas i odbiorą świadectwa szkolne. Rodzice proszeni są, by w tym czasie pozostać na dziedzińcu szkoły. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klas 1-4 opuszczą szkołę tylnym wyjściem (furtka od strony parkingu), a klas 5-8 i LO przednim wyjściem. Bardzo prosimy, aby rodzice czekali na swoje pociechy przy odpowiednich furtkach.

W imieniu Grona Pedagogicznego chciałabym podziękować wszystkim Rodzicom za wspieranie szkoły podczas pandemii. Bez Państwa zaangażowania trudno byłoby nam nauczać. Uczniom chciałabym natomiast podziękować za rok owocnej, wytężonej nauki.

Grono Pedagogiczne

wraz z kierownikiem szkoły

 

 

 

Edyta Mitka-Matejko